Faaliyet Alanları

SOHO YAPI, yapı seköründe farklı alanlarda anahtar teslimi uygulama ve taahhüt hizmetleri sunmaktadır. Nitelikli projelerde, aranan çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

SOHO YAPI olarak aşağıdaki malzemelerin tedarik ve anahtar teslim uygulamalarını yapmaktayız.

Sandviç Panel

Çatı ve Cephelerde, istenilen özelliklerde Sandviç Panelleri tedarik ediyor ve anahtar teslimi uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Giydirme Cephe

Talep edilen marka alüminyum profil ve cam üniteleriyle birlikte en iyi sarf malzemelerini kullanarak cam cephe uygulamalarımızı yapıyoruz.

Yapısal Çelik

Optimal tonajda malzeme, standartlara uygun imalat ve nitelikli işçilik ile şekilde çelik projelerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Alüminyum Doğrama

Talep edilen profillerden imalatını kendi atölyelerimizde yapıp, anahtar teslimi montajını yapmaktayız. 

Alüminyum Mesh

Rölöve sonrası projelendirip, özel üretim genişletilmiş metal panelleri tedarik ediyor, taşıyıcı konstrüksiyonu ile birlikte yerine montajını sağlıyoruz.

Alüminyum Kompozit

İstenilen markadan dış cepheye uygun olan kalitede malzemeyi CNC makinelerde işleyerek, doğru sarf malzemesi ile cepheyi oluşturuyoruz.

Perfore Levha Cephe

Metale şekil verip, detayları çalışılmış bir kabuk cephe tasarlıyor ve yerine uyguluyoruz. Hayallerinizi metale yansıtıyoruz.

Trapez Levha

Isı yalıtımının önem gerektirmediği noktalarda sandviç panele ekonomik olan ve bir çok farklı formu bulunan trapezleri tedarik ediyor ve ekonomik çözümler sağlıyoruz.

Polikarbonat Aydınlatmalar

Genellikle çatılarda ama cephede de uygulaması yapılabilen, gün ışığını içeri alan, sandviç panellere uyumlu şeffaf malzemelerdir. Tedarik ediyor ve doğru uyguluyoruz. 

Geçiş Sistemleri

Dünya lideri Assa Abloy ile birlikteliğimiz sayesinde, taahüdünü gerçekleştirdiğimiz dış cephe işlerinizde tüm türlerde, kayar fotoselli, Yükleme rampaları gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz.

Çatı Sistemleri

Yerinde uygulama, membranlı çatılar veya alüminyum kenet çatılar. Kendi ekipmanımız ve kendi kadrouzla şık, doğru ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Asma Tavan Sistemleri

Genişletilmiş metal, perfore alüminyum gibi estetik asma tavan sistemleri tedarik ediyor ve uyguluyoruz.